Каталог -> Для детей -> CD-ROM

Детская коллекция "История Украины". 2 CD.

 Содержание 
Отзывы (3)
Детская коллекция "История Украины". 2 CD.

Мультимедиа энциклопедия Истории Украины. Для детей до 13 лет. На Украинском языке.

Диски розраховані на дітей віком до 13 років, хоча й батькам не буде зайвим пройти цей урок. Ви помандруєте до витоків нашої історії, де біля хижі із шкур сидить перший українець. Станете свідками того, як князі руські об'єднали різні племена в єдину країну, а потім їхні засліпленні жадібністю нащадки цю країну між собою розділяли. Познайомитесь зі славними козаками та гетьманами, побуваєте на Дніпровому острові Хортиця, де народилася Запорізька Січ. Разом ми ознайомимось з українським національним відродженням в ХІХ сторіччі, побачимо пожвавлення політичного життя та спроби відновлення державності, станемо свідками Сталінського терору та окупації України у Другій світовій війні, помандруємо по післявоєнній радянській Україні, побачимо перші кроки незалежності, будемо присутні на Помаранчевому майдані в листопаді — грудні 2004 року.

Всі теоретичні тексти озвучені і є можливість перевірити свої знання за допомогою тестів. Також на диску є багато озвучених загадок, скоромовок, лічилок, ігор, тощо.

Українською мовою.

Мінімальні системні вимоги:
Microsoft Windows 98, 2000, XP, Процесор 300 МГц, 128Mb RAM, миша.

Внимание! Все представленные здесь CDROM продаются на условиях AS IS. Мы не несем ответственность за то, что тот или иной компакт диск не работает на Вашем компьютере. Мы проверили его работоспособность на нашем компьютере. Программа сбоев не дает.

К сожалению, не все позиции коллекции сейчас есть на складе.
В этот набор входят:
История Украины. Часть 1. Детская коллекция.
Мультимедиа энциклопедия Истории Украины. Для детей до 13 лет. На Украинском языке.
Цена для жителей Украины: 166.60 грн (*), других стран: $11.90USD
 
История Украины. Часть 2. Детская коллекция.
Мультимедиа энциклопедия Истории Украины. Для детей до 13 лет. На Украинском языке.
Цена для жителей Украины: 0.00 грн (*), других стран: $0.00USD
 
К сожалению, не все позиции коллекции сейчас есть на складе.
Пожалуйста, оставьте свой e-mail и мы обязательно известим Вас, когда они появятся в продаже..

Ваш e-mail: 
Мы уважаем приватность наших клиентов. Мы не будем использовать Ваш адрес для рассылки нежелательной информации и не передадим его третьим лицам.

Отзывы (3)

  , Запоріжжя, Україна
29-01-2016 14:01

Як вчитель історії я щиро дякую авторам дисків з історії України. Диски значно краще за підручники для учнів 5 класу дозволяють вивчати минуле нашої країни: прекрасний з точки зору змісту, і з точки зору методики викладання, і з точки зору підтримки інтересу дитини до навчання. Я не можу навіть частково передати Вам той захват , який переживають мої маленькі учні, користуючись на уроці розумною грою! Таких навчальних посібників бракує - це факт. А щодо побажань , то зовсім непогано було б включити в подібні ігрові посібники завдання з історичними картами і контурними картами.
З повагою вчитель історії вищої категорії з 35 річним стажем.


  , Измаил, Украина
22-08-2010 19:11

Дочь заинтересовалась Историей Украины. Попросила рассказать. Я долго думала как это сделать чтобы ничего не пропустить и не перепутать. Во многих интернет магазинах искала, но всё не то. Вот эти диски - то что надо, как говорится - то что доктор прописал. Очень занимательно. Ребёнка просто не оторвать от компьютера. Просто супер! Моей дочери 9 лет она с большим удовольствием смотрела, слушала, отвечала на вопросы, повторяла скороговорки, проходила тесты, разгадывала загадки. Всем у кого есть дети рекомендую! Я даже сама много нового узнала.


  Татьяна , Хмельницкий, Украина
03-01-2010 12:32

Диски хорошие. Благодаря дискам у ребенка появился интерес к изучению Истории.