Украинская музыка - На главную страницу
Українською мовоюEnglish version
Рассказать другу Версия для печати Пишите нам
 
Позиций в каталоге: 2126
Поиск 
О нас
Как заказать диски
Безопасность
Компакт диски
  Подарочные
  Народная
  Церковная
  Рок и альтернатива
  Хип-хоп
  Поп (Легкая)
  Эстрада
  Забава
  Джаз и около
  Электроакустические опыты
  Классическая
  Для детей
  Другое
  Аудио книги
  MP3-CD
  Мультимедиа
  Видео
  НЕ диски
Гостевая книга
ТОВАР ДНЯ
Terra Ucrainica. Исторический атлас Украины и соседних земель.
Terra Ucrainica. Исторический атлас Украины и соседних земель
В Украине: 544.13 грн (*)
Другие страны: $49.92USD
ДахаБраха. Шлях. /подарочное, digi-pack/. (Путь-дорога)
украинский дзэн
В Украине: 162.63 грн (*)
Другие страны: $14.92USD
LBB. Lemko Bluegrass Band. /digi-pack/.
карпатский блюграсс
В Украине: 140.83 грн (*)
Другие страны: $12.92USD
РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ
Исполнители:   А Б В Г Ґ Д Е Ё Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]
Альбомы:   А Б В Г Ґ Д Е Ё Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]

Александр Спаринский

Олександр Спаринський - композитор, автор музики до 52 театральних вистав, п'яти мюзиклів, оперети, фолк-опери, 17 фільмів, 154 естрадних, дитячих, хорових пісень, ораторії, 96 характерних інструментальних п'єс; музикознавець, автор 74 статей, радіо, теле-програм.
1975 року, закінчивши Музично-педагогічний факультет Київського педінституту, був призваний до Війська. Саме там, у військовому оркестрі розпочалися перші авторські проби: написання пісень, їхня аранжація, практична робота: гра на танцях, похоронах, з'йомки на ТБ...
По поверненні додому, 1976 року - працював в "Укрконцерті" керівником-музикантом в естрадних гуртах, граючи на клавішних, гітарі, контрабасі, тощо.
...став більше уваги приділяти композиції, самотужки вивчати інструментовку, історію музики, музичні форми, тощо.
На той же час - початок 80х - припадає "електронний" бум в нашій країні; тобто, зріст цікавості до синтезаторів. Ставши флагманом того процесу, я чимало часу приділяв вивченню найновітніших композиторських технік, їхньому застосуванню у власній роботі; неабиякий інтерес викликала творчість старших колег - композиторів-електронників
...Іще одним з "хобі" вважаю співробітництво з Українським радіо, де на початку 80-х років виготовляв музичні програми на хвилях радіостанції "Молода гвардія". Таким чином відбувалось своєрідне взаємозбагачення: через найомства з колегами-музикантами з усього світу - Раві Шанкар,  Пет Метіні, гурт "Pink Floyd", Стас Намін, Олександр Градський, Емі Стюард, Сюзі Кватро тощо, набувався певний світогляд, досвід.
...З композиторського боку ті контакти формували відповідні мистецькі пріоритети. Зрештою з'ясував: рівень твоєї професійної спроможності є саме таким, яким ти його собі уявляєш. Якщо взмозі довести це всім - значить, ти - найкращий. Так воно і триває донині.
Зрозуміло, зріст відбувався послідовно: якщо пісні, інструментальні п'єси характерні для раннього періоду - 1979 -1987 рр., то створення музики до мульт-кіно-фільмів, спектаклів, телевистав, мюзиклів - більших форм - то вже набуття 1988-98 років.
Неабияким кроком до усвідомлення свого місця на цьому світі стали мої відвідини закордону: від 1990 року - Англії, Франції, Бельгії, Німеччини, до 1996 - Австралії. Авторські, мистецькі зустрічі, відео звіти, організація концертів українських виконавців, публікації в тамтешній пресі - такий спектр мого просвітництва серед земляків за кордоном. Тим приємніше, що одна з моїх робіт - "державницький" компакт-диск "На землі ми - велика Родина!", розповсюджений Міністерством Закордонних справ по всіх амбасадах України в світі відтепер презентуватиме наше мистецтво через творчість Олександра Спаринського!
...Напевно, заглибленістю до коренів національної музики, відтворенню і адаптації українських традиції в сучасній музичній драматургії - я завдячую діаспорчанам. Своїм досвідом, відірвані від рідної землі, саме вони навчили мене плекати мову і культуру, шанувати народну музику, усвідомлювати себе українцем, за що я їм глибоко вдячний.
...Хочу сподіватись, моя сьогоднішня мистецька, і, власне, композиторська діяльність, що репрезентована в Україні, в Діаспорі і в світі - є скромною часткою повернення того боргу моїм друзям, землякам і просто людям... Папа Римський, приміром, отримавши мій останній диск "Різдво Христове 2000", настільки захопився нашою країною, що наразі приїхав сюди...
інформація, фото з офіційного сайту: http://www.sparinsky.kiev.ua/

Альбомы:

Александр Спаринский. Виходьте, веснянки! Мультимедийное издание.


Адже диск вміщує не тільки традиційні весняні співи у виконанні кращих церковних та фольклорних колективів, а й відеозаписи етнографічних розвідок, слайд-шоу українських ікон, писанок та поштових листівок до весняного циклу, народний весняний календар, українську весняну кулінарію
Цена для жителей Украины: 221.05 грн (*), других стран: $20.28USD
© 1999-2018 UMKA. Авторские права. Политика конфиденциальности. Партнерская программа.

e-mail address:

 

НОВОСТИ
24 августа 2018
Акция: - 20% на ВСЕ ко Дню Независимости!
 
18 июля 2018
УМКА: распорядок работы 23-31 июля
 
ГОРЯЧЕЕ
Шедевры Украинской Музыки. Коллекция. 6 CD box-set.
Шедевры Украинской Музыки
В Украине: 809.65 грн 728.66 грн (*)
Другие страны: $74.28USD $66.85USD
Издрык. Ліниві і ніжні. "Украинская Поэтическая Антология". (Ленивые и нежные)
Издрык. "У.П.А."
В Украине: 144.75 грн (*)
Другие страны: $13.28USD
Степан Левинский. Від Везувія до пісків Сахари. З японського дому. Схід і Захід. (От Везувия до песков Сахары. Из японского дома. Восток и Запад)
Из японского дома \ Восток и Запад
В Украине: 238.93 грн (*)
Другие страны: $21.92USD
Олександр Денисенко. Тарас. Повернення. (Тарас. Возвращение)
Тарас. Возвращение
В Украине: 108.13 грн (*)
Другие страны: $9.92USD