Украинская музыка - На главную страницу
Українською мовоюEnglish version
Рассказать другу Версия для печати Пишите нам
 
Позиций в каталоге: 1650
Поиск 
О нас
Как заказать диски
Безопасность
Компакт диски
  Подарочные
  Народная
  Церковная
  Рок и альтернатива
  Хип-хоп
  Поп (Легкая)
  Эстрада
  Забава
  Джаз и около
  Электроакустические опыты
  Классическая
  Для детей
  Другое
  Аудио книги
  MP3-CD
  Мультимедиа
  Видео
  НЕ диски
Гостевая книга
ТОВАР ДНЯ
Оксана Забужко. Як рубали вишневий сад, або Довга дорога з Бад-Емса. (Как рубили вишневый сад, или Долгая дорога из Бад-Эмса)
Забужко. Как рубили вишневый сад..
В Украине: 194.60 грн (*)
Другие страны: $13.90USD
Оксана Забужко. Вірші 1980-2013. /издание второе/. (Стихи)
Забужко. Стихи 1980-2013
В Украине: 306.60 грн (*)
Другие страны: $21.90USD
РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ
Исполнители:   А Б В Г Ґ Д Е Ё Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]
Альбомы:   А Б В Г Ґ Д Е Ё Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]

Лос Колорадос

Лос Колорадос - тернопільський агро-фольк-рок гурт.
Кейті Перрі - американська співачка й автор пісень. Їй 25 років, вона написала кілька суперечливих хітів про нетрадиційні любовні стосунки і барвисто одягається. А ще Кейті Перрі, сама того не знаючи, принесла несподівану славу кільком хлопцям із міста Тернопіль.
Рімейк гурту Лос Колорадос на її пісню "Хот енд колд" розійшовся Інтернетом, як вірус. На сайті YouTube цей кліп здобув (якщо додати разом статистику кількох найпопулярніших його копій) понад три мільйони хітів. Невідомо, скільки ще хітів додали численні інші сайти.
Одне з найпопулярніших телешоу Еллен Деженерес узяло це відео в свою програму. Лінки, чи посилання, на це відео є на багатьох музичних вебсайтах, і більшість коментарів говорять: ми сміялися до нестями...
Хто ж ці загадкові трубадури і звідки вони? За легендою, гурт походить із села Тетильківці під Тернополем. (Насправді лише один із музик живе в сусідньому селі). На концертах вони часом закінчують виступ вимогою газифікації Тетильківців.
Назву Лос Колорадос вони вигадали після того, як залишили сліди вчорашнього бенкету на репетиційній базі, куди на другий день репетирувати прийшли їхні друзі.
Вони "сказали, шо от ви жуки, взагалі-то. І ми подумали, що якщо вже жуки, то значить, колорадські. А взагалі-то у нас термін Лос Колорадос асоціюється з тим, шо - невмирущі, розумієте? Бо колорадські жуки - це така тварь, яку вивести неможливо", - каже Руслан Приступа, баяніст і вокаліст гурту.
Гурт грав рок, виглядаючи на сцені досить традиційно для провінційного рок-гурту. Але одного дня хлопці прийшли в студію місцевого каналу Смайл ТВ, де планували виступити в акустичному варіанті, і вирішили: оскільки ми нібито з села, а приїхали в місто, то треба гарненько вбратися. Гурт одяг костюми і чемно оголосив свій номер:
"Вас вітає тетильківецький гурт Лос Колорадос і хоче вам презентувати нашу стару-нову пісню Катерини Перової "Ти гарячий і холодний", - каже Руслан на відео, а його колеги хихотять.
Комічний ефект від поєднання цих костюмів з краватками, важкої соцреалістичної портьєри на сцені, бубна і баяна просто вбив Інтернет-аудиторію. Особливо в поєднанні з акцентом Руслана, який узагалі не говорить англійською...
Лос Колорадос мають і власний репертуар, зокрема пісню Помідори. "Ми ж не стараємося переспівувати все, що існує в світі. Нє! Деколи... от іменно... в душі от так появляється - і хочеться зробити", - пояснює він необхідні умови для творчості.
В чому ж секрет успіху Лос Колорадос? Судячи з інтернет-коментарів, у несподіваному, абсурдному поєднанні хітової поп-мелодії та нікому не відомих тернополян, озброєних холоднокровністю, вихідними костюмами і баяном Білорусь. Але володар баяна дивиться на успіх по-філософськи.
"Розумієте, є люди, які, наприклад, женуться за славою. Є люди, які хочуть заробити грошей. А ми не відносимся ні до тих, ні до інших. Ми просто такі, як є".
інформація, фото з офіційного сайту: http://www.loscolorados.info/

На данный момент мы не располагаем компакт дисками этого исполнителя

© 1999-2022 UMKA. Авторские права. Политика конфиденциальности. Партнерская программа.

e-mail address:

 

НОВОСТИ
22 февраля 2022
Благотворительный фонд "Вернись живым"
 
13 ноября 2020
Эксклюзив! "Нескорений ПроRock. Олена Теліга" – альбом в подарок!
 
ГОРЯЧЕЕ
Илья Алабужев. Recovery / Исцеление. /digi-pack/.
исцеление..
В Украине: 158.20 грн (*)
Другие страны: $11.30USD
Юлия Мусаковска. Бог свободи. (Бог свободы)
Бог свободы
В Украине: 222.60 грн (*)
Другие страны: $15.90USD
Сергий Жадан. Псалом авіації. (Псалом авиации)
Жадан. Псалом авиации
В Украине: 320.60 грн (*)
Другие страны: $22.90USD
Александр Быструшкин. Жовті пси Карпат. /mini-pack/. (Желтые псы Карпат)
Жовті пси Карпат
В Украине: 96.60 грн (*)
Другие страны: $6.90USD