Мирон Юсипович

Мирон Юсипович родом з України, де він працює з 1982 року диригентом у Львівському Національному театрі опери й балету. Протягом 1994 – 1996 рр. він був Головним диригентом театру, а в 1998 – 2002 рр. Художнім керівником і Головним диригентом.

З 2002 р. Мирон Юсипович – Головний диригент Симфонічного оркестру K&K Phіlharmonіker Австрійської агенции Da Capo Musіkmarketіng Gmbh, Austrіa, а з 2004 року від також керує хором K&K Opernchor цієї ж агенції.

Почавши свою диригентську діяльність в 1982 р., Мирон Юсипович продиригував більше 50 назв опер, балетів, оперет. Мирон Юсипович був музичним керівником таких постановок, як: "Аїда", "Набукко", "Травіата" Д. Верді, Реквієм Д.Верді, "Іоланта", "Євгеній Онєгін" П.Чайковського, "Царська наречена" Н. Римського-Корсакова, "Лебедине озеро" П.Чайковського, "Ромео і Джульєта" С.Прокоф'єва, "Сільська честь" П.Масканьї, "Паяци" Р.Леонкавалло, "Тоска" Д. Пуччіні…

Як диригент Львівського театру, Мирон Юсипович провів ряд успішних і резонансних у пресі турне: в Італії 1996 р., в Австрії й Німеччині в 2000,2001 і 2002 рр., у Голландії 2001, Польщі 2003, 2004.

Мирон Юсипович виступає також, як диригент-гастролер із симфонічними й камерними оркестрами. У його репертуарі більш як сто творів, виконаних з оркестрами в концертах і на фестивалях в Україні й за кордоном.

В 2005-2007 рр. Мирон Юсипович, працюючи як постійний запрошений диригент із оркестром Львівської філармонії, виконав серед інших і такі твори, як Л.Бетховен, Симфонія № 3; П.Чайковський, Симфонія № 4; Г.Малeр, Симфонія № 5; Д.Шостакович, Симфонії № 8 і № 15.

З 2000 по 2007рр. для Da Capo Musіkmarketіng Gmbh, Austrіa Мирон Юсипович підготував 12 різних проектів і виступав з K&K Phіlharmonіker у таких залах Європи, як: Берлінська Філармонія, Концертгаус Берлін, Мюнхенська Філармонія й Геркулесзал – Резиденція Мюнхен, Альте Опер Франкфурт, Гевандгаус Лейпциг, Тонгалле Цюріх, Тіволі Копенгаген і інших...

Як диригент-гастролер, Мирон Юсипович також неодноразово виступав з оркестрами й в оперних театрах Росії (Маріінський у Санкт-Петербурзі, 1985, 1986, 1994), у Пермі, Владикавказі (Північна Осетія), в Кишиневі (Молдова), в Києві, Одесі (Україна), у Миссисага й Кичнер-Ватерло (KWS) у Канаді (1997,1998,2001).

Мирон Юсипович здобував свою музичну освіту – гра на скрипці й фортепіяно, хорове й симфонічне диригування – у Львівській консерваторії та два роки стажувався в театрі ім.Кірова (Маріінському) у Санкт-Петербурзі під керівництвом Юрія Тємірканова.

Записи Мирона Юсиповича включають: П.Чайковський, Концерт для скрипки з оркестром Ре-мажор, ор. 35 (соліст – Стефан Сітарски) з KWS (Канада);
"Оперні хори" І, "Оперні хори" ІІ, "Оперні хори" ІІІ, записані з K&K Phіlharmonіker і K&K Opernchor на концертах у Мюнхенській Філармонії, Геркулесзалі - Резиденція Мюнхен, у Гевандгаузі - Лейпциг, а також „Джузеппе Верді - Гала“, записаний з концерту в Концертгаус Дортмунд.

інформація, фото з офіційного сайту: http://www.yusypovych.com/

Альбомы:

Мирон Юсипович. Увертюры, Интродукции, Интермеццо. (live).


Формально – этот диск объединяет записи, сделанные во время концертных выступлений K&K Opernchor и K&K Philarmoniker. В действительности же – он объединяет действительно красивые произведения в действительно тонком, светлом исполнении..
Цена для жителей Украины: 208.60 грн (*), других стран: $14.90USD