Каталог -> Рок и альтернатива -> Поп рок

Green Silence. .

 Содержание 
Отзывы (2)
Green Silence. .
Сейчас на улице 2009 год, и только время покажет, не рановато ли мы начали об этом говорить – но. Нам иногда кажется, что именно теперь происходит подъем какой-то новой волны львовской рок-музыки – молодой, свежей, разнообразной, просто другой. Во всяком случае, на наших полках все чаще появляются новые альбомы львовских групп – как правило, они действительно заслуживают внимания. Green Silence в этом смысле – и не исключение, и хороший пример. Во времена, когда финансовая составляющая настойчиво рекомендует группам иметь в своем составе как можно меньше людей – Green Silence не побоялись расширить состав до восьмерых участников, и это не считая приглашенных музыкантов. Уже даже только из этого можно сделать вывод, что главное для ребят – именно музыка, как можно более достойное воплощение творческих идей. Ну и результат налицо – просто послушайте пластинку. Группа говорит о себе, что в поисках собственного стиля пришла к фанку с джазом – а впоследствии домешала сюда блюз, бразильское и гуцульское этно, диско, да и не только. Поиск продолжается, окна открыты – не случайно дебютный альбом не имеет названия. Предложения – принимаются. В конечном итоге, так и есть – здесь можно услышать смесь "всего со всем", но смесь выдержанную, не бесцельную эклектику. И к тому же – легкую для восприятия, какую бы музыку Вы ни слушали обычно. Так почему бы не проверить свои горизонты? Возможно, зеленая зебра – это именно то, чего не хватало...

Издатель: UKRmusic
Каталожный номер: UM-CD 188
Год издания: 2009

Все альбомы и песни исполнителя на сайте:
Green Silence

Цена для жителей Украины: 250.60 грн (все включено)
Для жителей других стран: $17.90USD
CD1
1. Mp3Подорожня
2.  Disco Lizzy
3.  Дівчата файні
4. Mp3Самба
5. Mp3Коти на стрісі
6.  L'amour de trois
7. Mp3Забери свого Пса
8.  Весілля
9.  Море
10. Mp3Ганджубас
11.  Ріо де Жанейро
12. Mp3Румба
13.  Чайка
 Длительность звучания: 53:29

Фрагменты композиций со значком Mp3 доступны для прослушивания. Как послушать?

Смотрите также:

Arlett. Arlett. /digi-pack/.


..В конечном счете, дебютник Arlett вообще как-то избегает излишеств, держится некоего мейнстрима – в чем, к слову, есть своя соль. Прочитывается как отсутствие маски, простое высказывание, этакая легкая беседа. Благодаря которой, возможно, будет возможность и желание для более глубокого разговора.
Цена для жителей Украины: 222.60 грн (*), других стран: $15.90USD

Gouache. Simple me. (CD+DVD).


Поп-роковая группа "Gouache" уже стала одним из наиболее заметных и интересных новичков последнего времени. Ребята сразу нацелились на, так сказать, "западное" качество – и успешно свою цель воплощают. Все сложилось: услышав песни "Gouache", наша публика часто просто не верит, что звучит чисто украинский продукт.
Цена для жителей Украины: 250.60 грн (*), других стран: $17.90USD

НеДиля. НеДіля.


...в даному випадку за дужками знаходимо лірично забарвлені думки, які важкувато проказати напористим речитативом. Думки, що потребують неквапливого розгортання у вимірі почуттів, пильного розглядання при різному освітленні. Думки, які більше схожі на тіні думок, на слід стрімких сріблястих риб, що промайнули десь у глибині...
Цена для жителей Украины: 250.60 грн (*), других стран: $17.90USD

НеДиля. Немного теплых слов.


Музыка "НеДили" – настроение ладное, светлое, очень мягкое. Здесь нет четко выраженного стиля – зато есть четко определенное направление: от сердца к сердцу. Именно этим и подкупает альбом "Немного теплых слов" – искренностью жестов, теплом сердца, ощущением весеннего стремления к солнцу.
Цена для жителей Украины: 250.60 грн (*), других стран: $17.90USD

Отзывы (2)

  Ростислав , Харків, Україна
11-02-2011 20:12

Сподіваюсь, зелені "мовчуни" зібралися надовго.


  , київ, украіна
17-06-2009 16:58

www. zaxid.net .
Блог Володимира Якимця -художній керівник вокальноі формаціі «Пікардійська терція»
10.11.2008 10:16
Дуже голосне мовчання
Мене важко здивувати концертом. Можливо, через те, що в своєму житті сам відспівав вже не одну тисячу, можливо тому, що передивився виступи більшості світових грандів. Тому скептичності ні щодо себе, ні щодо інших виконавців не бракує. Але якщо йдеться про найнесподіваніші враження, завжди згадую концерт гурту Queen 1986 на стадіоні «Уемблі», коли востаннє співав Фреді Мерк’юрі. Лунало багато нечистого вокалу, але такої шаленої енергетики більше не буде в будь-яких вокалістів світу навіть разом узятих. Мерк’юрі не виконував музику, він нею жив.
Нещодавно ж зробив для себе відкриття меншого масштабу, але з не менш позитивними враженнями. Побував на концерті львівської групи Green silence. Сьогодні дуже складно відшукати в Україні таку унікальну за рівнем віддачі та професіоналізму групу.
По-перше, вони живуть музикою так, як Фреді Мерк'юрі. І не просто нею дихають, а й змушують слухачів «заразитися» своїми емоціями: хочеш того чи ні, а починаєш плескати, рухатися в такт пісні чи танцювати. Себе я впіймав на миттєвому аранжуванні пісень собі під ніс. Ці музиканти смакують всі ноти - від першої до останньої. І отримують від процесу звукотворення неймовірне задоволення. Для більшості українських гуртів музичне мистецтво вже стало ремісництвом: або не хочеться, або не можеться так відриватися. Навряд чи варто пов'язувати це з віком колективів, але, за моїми спостереженнями, стовідсоткова емоційна віддача переважно буває до 5 творчих років, а вже після - вмикаються раціональні гальма. Green silence непомітно оминув п'ятирічну «перешкоду» на п'ятій передачі. У них немає різниці між камерним виступом «для своїх» та концертом на великій сцені. Склад групи за бізнесовими поняттями не сприяє розвитку, адже навряд чи Green silence отримує великі гонорари за концерти, а їх необхідно ділити на вісім рівних частин. Ба більше, кожен із учасників має основне місце праці, але це не заважає регулярно приходити на репетиції, плідно працювати над репертуаром та брати в полон своєї музики нових фанів.
По-друге, ця дивовижна вісімка «сайленсистів» творить якісну еклектику з панку, фанку, фолку, кантрі, року та ще невідь-чого. І коли ця професійна мішанка накладається на вибухову енергетику, пасують найбільш гостроязикі музичні критики. Творчість Green silence лежить у одній площині з Олегом Скрипкою (не фронтменом «ВВ», а тим Скрипкою, який гастролює із Le Grand Orchestre), «Мандрами» та «Гайдамаками». Утім їхня подібність дуже віддалена, бо якщо в названих гуртів творчість базована на фолку, то в Green silence це лише один елемент, який може бути як провідним, так і максимально знівельованим.
Їх часто порівнюють із гуртом «Брати Гадюкіни». Останні більше зачіпали своєю самобутністю, стьобними текстами та драйвовим супроводом. За силою та енергетикою звучання (чи клавішного, чи гітарного), «Green silence» якщо не перевершив, то давно дорівнявся до легендарних «Гадів». Тепер найголовніше не повторити їхню сценічну долю та не розійтися навсібіч. Якщо Green silence зможе не лише втримати колективний запал, а й стрімко розвивати свій потенціал, то через 2-3 роки хлопці справді перекриють всі дотеперішні львівські відкриття у сучасній музиці.
PS Прошу сприймати цей блог не як рекламу, а виключно як висловлення суб'єктивної авторської думки)))
zaxid.net .