Catalogue -> Other -> Humor

Les Podervyansky. Hamlet, ta inshi p'jesy. (Hamlet, and Other Plays)

 Track 
Reviews (31)
Les Podervyansky. Hamlet, ta inshi p'jesy. (Hamlet, and Other Plays)
The full (probably) collection of work by Les Poderv'yansky on CDs will be a nice surprise not only. And not just. For fans of profane language. But first of all for those. Who is able to transform swearing into art. But this is not the main point. Although. Unfortunately. Foreign language-speaking listeners will hardly appreciate virtuosity of the author – these texts are hardly translatable, due to. The richness in the native vocabulary of profane expression options. However. Poderv'yansky has become a certain cultural phenomenon, not only because of his lexicon. His works are grotesque. This is some dissected Socialist Realism. When. For example. They scrutinize through a magnifying glass dirty two-weeks stale underwear. And this pathoanatomical exactingness offers its. Sometimes significant. Results. This is not a revolution. But this is fun. And thus able to create an impetus for changes. Amen.
Unprintable texts (in Ukrainian).

Publisher: Tempora
Catalogue number: CD - 015-03
Year: 2003

See all albums and songs of the musician(s) on our site:
Les Podervyansky

This item is not available for the moment
Unfortunately this item is not available at the moment. Please leave your e-mail here and we will certainly inform you when this item will become available. You will not be obliged to purchase it then.
Your e-mail address: 
We respect the privacy of our clients. We will not use your e-mail address to send unwanted information and we will not share your e-mail address with third parties.
CD1
1. Mp3Hamljet
2.  Dohuja masla
3.  Pizdjec
4.  Vostok
5.  Triasovyj period
6.  Ruh zhyttja abo dinamo
 Total playing time: 41:31

Fragments of the compositions marked with Mp3 mark are available for listening. How to listen?

Reviews (31)

Page:1 2 3
  J E K A , Дніпропетровськ, Україна
16-10-2006 13:03

Г Е Н І А Л Ь Н О!!!


  4259 , konotop
02-10-2006 22:10

Лесь -- це круто.


  , Городище, Україна
23-09-2006 20:13

Це просто супер, я тащусь від цих пєс


  Sidr
05-06-2006 01:04

Лесько, ти супер


  :D
22-03-2006 08:27

Poderev'yan Zzot:D


  , Вишгород, Украина
23-02-2006 15:42

Классный чувак!!!


  , Переяслав-Хмельницький, Viva Ukraine!!!
12-01-2006 19:26

Не люблю безпідставних матюків і москальського суржика!!! Але Лесь вміє і ці дві надзвичайно огидні речі показати красиво і витончено :-)))
А взагалі в мережі повно ...шари і тих хто тут купує музику я не розумію!


 
10-01-2006 16:53

Вы знаете действительно его можно слушать постоянно и не надоедает,а на оборот находишь для себя много нового. Хотечется обновление репертуара. Мои любимые: "Гамлет", "Кацапы","Павлик Морозов","Место встречи изменить нельзя,бля" это ЖИР!!! Рекомендую.


  Oleg (UMKA) , Kyiv, Ukraine
24-11-2005 23:20

Мені здається, що для „попсового” ресурсу в багато цікавої некомерційної музики. Ми прагнемо представити всю українську музику і не тільки. При цьому ми залишаємо відвідувачам право обирати те, що їм подобається.


 
24-11-2005 22:06

Відколи на Умці з'явився Лесь? Побачив тіки сьогодні, випадково. Це для мене приємна несподіванка, бо чомусь вважав Умку дещо таким попсовим ресурсом, для котрого Лесь - неформат. Виходить шо безпідставно :)
Все це я вже слухав-переслухав, але "без дотримання ліцензії" :-). Тепер замовлю мабуть щось за справжнє мистецтво грошей не шкода :) Хоча, як вірно було зауважено, краще уп'ятеро переплатити за 1 диск, ніж замовляти 5 окремих.
Лайку взаглі-то я вважаю явищем негативним (хоча не можу похвалитись, шо не використувую її), але у виконанні Леся се... то що там казати - все вже сказано, краще я не зможу.

Слухайте справжнє! Слухайте Леся!


  Рус , Семенівка, Україна
15-11-2005 20:28

Лесь, присвятіть будь ласка щось смт.Семенівкі, Полтавської обл. ми всі Семенівці слухаємо вас і просто в захваті від ваших творів. Це чудово!!! Я б хотів з вами зустрітися і познайомитися!!! Лесь, ви супер штріх!!!


  Финка , Киев, Юкрейн-ака-Суоми
20-10-2005 18:49

охх... на сколько я ненавидела матерщину, а как Гамлета прочитала - по полу каталась!!! Лесь, вы - гений!!! Ленинград отдыхает!!!


  , Обухів, Україна
18-09-2005 21:48

Із творчістю Леся Подерев'янського знайома вже близько 5 років. Про неповторність і самобутність текстів автора можна написати не один том відгуків. Власне, в повсякденному житті лайку я не використовую взагалі і не люблю слухати її у виконанні оточуючих. А от у Леся вона звучить настільки органічно, що сприймається як звичайні літературні прийоми, що лише збагачують мову творів. З нетерпінням чекаю появи нових шедеврів. Лесю, так тримати! Ви - просто супер! Ваша щира прихильниця.


  , Москва, Росия
30-08-2005 09:33

На мою думку - це мистецтво поза критериями "супер" чи "ганьба". Лесь один з перших довив, щи мова плебсу (а саме - лайка ) може бути такою гармонийною, якщо ii доторкнулося перо митця. Як тонко висвитлени проблеми навыть сучасноii Росii. Взагали то Лесь, як и Тарас Шевченко - художник. Але вiдомий бильш своiiми письмовими творами. Картини можна побачити тут: www.doslidy.kiev.ua.

Побажання до Умки:
Чудово, що в вас э таки диски, але хотiлося б мати один оцифрований CD з повною колекцiею, а не 5 звичайних. Хай вiн буде навiть дорожчим за 5
звичайних. А так - "супер" - ще раз дякую.


  , Тюмень, Россия
03-05-2005 14:59

Никогда до этого не слышал имени автора, покупал наугад, считаю, что интуиция не подвела.
В чем убежден, так это в том, что лучше покупать все 5 дисков сразу, получаешь более полное представление о творчестве.
Не могу допустить мысли, что похабно, я воспринял все очень органично, то есть, если дано, то дано.
Интересный момент- масса деталей раскрывается после повторных прослушиваний, вывод - произведения не на раз.
Жаль только тех, кто не знает русского и особенно украинского, огромный и серьезный пробел в культурном развитии личности.
Очень благодарен авторам сайта, на покупку подвигла прекрасная рецензия на пьесы, очень точно характеризующая содержание.
С уважением и нетерпением в ожидании новых авторских работ.