Каталог -> Мультимедиа -> Украинская история

Оранжевая революция.

 Содержание 
Отзывы (27)
Оранжевая революция.

Мультимедийное издание содержит 1400 фотографий, 45 минут видео и 10 часов аудио материалов, а также "приколы", игры и другие материалы, посвященные выборам Президента Украины и Оранжевой Революции. На украинском и английском языке.

Технические требования: Internet Explorer, разрешение экрана – 1024*768. Для систем Windows XP Service Pack 2 следует временно разрешить использование "потенциально опасных" элементов сайта.

Внимание! Все представленные тут CDROM продаются на условиях AS IS. Мы не несем ответственность за то, что тот или иной компакт диск не работает на Вашем компьютере. Мы проверили его работоспособность на нашем компьютере. Программа сбоев не дает.

Издатель: Атлантик
Год издания: 2005

К сожалению, эта позиция временно отсутствует
К сожалению, этой позиции сейчас нет на складе. Пожалуйста, оставьте свой e-mail и мы обязательно известим Вас, когда он появится в продаже. Мы не обязываем Вас впоследствии купить эту позицию.
Ваш e-mail: 
Мы уважаем приватность наших клиентов. Мы не будем использовать Ваш адрес для рассылки нежелательной информации и не передадим его третьим лицам.
Смотрите также:

Леся Горова. Я Патриот.


С таким мощным зарядом оптимизма, какой вложен в этот альбом, можно не только жить и радоваться – можно и горы перевернуть, и революции совершить, и новый дом построить.
Цена для жителей Украины: 124.30 грн (*), других стран: $11.30USD

Помаранчеві пісні. (Оранжевые песни)


Песни украинских музыкантов, которые с первых дней поддержали мирную Оранжевую Революцию в Киеве.
Цена для жителей Украины: 157.30 грн (*), других стран: $14.30USD

Отзывы (27)

Страница:1 2
  Галина , Снятин, Україна
27-06-2007 16:16

мрії нажаль не збуваються,але диск просто супер.


  Аліна , Снятин, Україна
27-06-2007 16:12

Диск просто супер


  , Шостка, Україна
29-03-2007 06:43

Дуже вдячний вам за цей диск. Хоча й є деякі недоліки, але він піднімає настрій, нагадує, що ти людина, попри всі завіряння теперіньої влади, що ти ніхто. Революцію не спинити!


  Надійка , Київ
27-11-2006 20:04

Класний диск. Знову поринаєш в ту, милу серцю, атмосферу, що особливо важливо зараз, коли навколо суцільне ниття та претензії. Єдине, що дуже мало відео. Люди, де можна взяти реальне революційне майданне відео? Адже знімали і всі канали, і аматори. А майданна зустріч Нового 2005-го року? Це ж було щось! Де це все?


  , New - York, USA
08-09-2006 03:23

Диск - з моєї точки зору !
Оформлення і конструкція, дизайн діска - неплохо!
Но - матеріал, точніше відео сподівався на краще !
Відео з якого зробили цого діска можна було скачать -- підчас помаранчевої революції на севері 5tv.com.ua ! Я скачав!
Хто небачив цього метеріалу раджу купить і подивиться!


  , montréal, canada
17-08-2006 20:41

Maryanna
ya xochu poznayomytycya z toboyou

Ya B Kanadi maywe rik
ya z Montréal
maria
bye


  , Сэвэродонецьк, УКРАИЇНА
09-05-2006 09:24

ТАК! Все Супер!!!


  , Київ, Україна
05-04-2006 15:32

Доброго дня, Григорію!
Я розумію, що Ви дещо ображені на мої коментарі. Але ж це - моя думка (коментар) як користувача! Я ж не конкурент Вам. Тож, давайте не сперечатися про смаки. Щодо екранного дизайну нашого шанованого Кобзаря, то я вважаю, що його взагалі не існує. Зрозуміло, що зміст - тут головне, але, погодьтеся, що і картини-шедеври в красивих рамках виглядають набагато краще. Отже, якщо Вам за то не платили - я розумію, тож нетреба пояснювати це дизайнерським задумом. )) Я абсолютно точно уявляю обкладинку класичною: орнаменти, портрет, стримані тони. Всередині також. Повірте, це не відволікає уваги, навпаки - відсутність дизайну дратує. Подивітся закордонні видання, такі як СD "Гарвардська енциклопедія" та "Німецька культурна спадщина". Дякую за відповідь.
П.С. Ноутбук - найновыший, бо дизайн, верстка і подібне - це моя робота. Так що не ображайте!)))


  Maryana , Calgary, Kanada
27-03-2006 01:53

yaaa
y Kanada VSI YKRAINCI GORDIATCIA NASHOY yKRAINYY


  , Бориспіль, Україна
20-03-2006 12:12

Про відгук пані Лесі. Якщо ноутбук "сприймає незавжди", то це говорить про якість ноутбуку. Підбірка "Веселих яєць" - вдала, бо в ту підбірку увійшло все, що
було на момент тиражування диску. "Звичайні збірки помаранчевих пісень" нічим не гірші, ніж збірка на цьому диску. Громадяни Умки :), купуйте його не заради музики, а заради фотографій та звукозаписів, які були здійснені у ті буремні дні.
На жаль, купити вже не зможете - тираж давно закінчився. Хотілося б побачити гарніший дизайн пані Лесі, а також більш детально довідатись про її смак. Можливо, це буде враховано у додатковому тиражі диску.

З повагою, автор компакт-диску, Григорій Кисіль.

P.S. Диск дійсно аматорський, бо створений без жодної інформаційної та матеріальної підтримки з боку сил, на підтримку яких створений цей диск безпосередньо у дні "революції". Прийшлось заплатити не тільки за використання музики та відео, а й за використання товарного знаку "Ющенко Так". Тому прибуток автора цього диску дорівнює - мінус 200 доларів. Ті сили не закупили жодного диску в якості подарунків учасникам "революції"... Мабуть, всі гроші ідуть на помаранчеві стрічки, які до теперішнього часу є вершиною креативу "проффесіоналів".

Але найкраща оплата - це Ваші відгуки. Такої кількості знаків оклику у текстах відгуків, мабуть, не має жоден диск на цьому сайті. Щиро Вам дякую !!!

Щро дякую композитору Олександру Спаринському та фірмі "Атлантік", без підтримки яких Ви не побачили б цей диск.


  Леся , Київ, Україна
13-03-2006 16:13

Про диск "Помаранчева революція". Гарний. Якісний. Але, як на мій смак, аматорський. Дизайн не досить гарний, мій ноутбук його сприймає незавжди, отже якість диску теж не дуже. Підбірка "Веселих яєць" - невдала. А музики - чудова! Громадяни Умки :), купуйте його заради музики, він набагато цінніший, аніж звичайні збірки помаранчевих пісень.


  , Івано-Франківськ, Ukraine
16-02-2006 23:59

Диск не поганий, хоча я очікував щось краще. Помаранчева революція без сумніву стала подією тисячоліття для нашого покоління. Цінуйте це.
А цей диск стане памяткою для ваших нащадків.


  Леся , Київ, Україна
06-02-2006 10:32

Зараз не втримаюсь і куплю...)))


  Аlyona , Billings, United States
06-02-2006 00:47

Цей диск просто супер !!!


  , Кузнецовськ, Україна
30-01-2006 08:12

Канешно ми щас в повній ... *** нас.