reviewsKryhitka Cahes. Na pershomu misci. (On the First Place)
 
01-08-2005 15:47

прекрасный диск, приобрел его для себя с огромным удовольствием, одна из лучших молодых альтернативных команд в Украинской рок музыке, советую послушать всем, а участникам коллектива огромное спасибо за их творчество


Sofija Rotaru. Jedynomu... (To the one...)
  , Бишкек, Кыргызстан
01-08-2005 08:42

Шикарный альбом, шикарной певици и не менее шикарной женщины. София Михайловна-богиня, лучше нее нет на всем свете, ее голос прекрасен, она словно ангел посланый с небес для того, что бы мир сделать лучше. Этот альбо полон любви и в то же время боли, боли душевной от того, что нельзя вернуть человека всей ЕЕ жизни-Анатолия Кириловича Евдакименко!!!


Chicheri. Ukrainian folk songs performed by Ukrainian vocal-instrumental ensembles. Golden Collection.
  , Київ
30-07-2005 18:09

Диск хороший саме нестандартним підходом до виконання народних пісень. На мій погляд, найкращі пісні у цьому альбомі - це пісні у виконанні тріо Мареничів, "Чічері" Червоної Рути, "Била мене мати" у виконанні ВІА "Візерунки шляхів". Безперчено, хто хоче почути лише гарне виконання народних пісень - краще купити альбом тих самих Мареничів або Квітки Цісик.
В даному альбомі цікаво роспізнавати вплив часу та іноземних музик на українські ВІА. Тут можна почути і Джетро Талл, і Дорз. А от Джордж Майкл явно поцупив аранжування свого хіта "Freedom" з пісні "Чічері".
Але й без ложки дьогтю не обійшлося - з 9 по 13 іпсні краще перемотати. Вони могли б звучати на сільському весіллі під просту йоніку. Так зіпсували "Підманула-підвела", що аж шкода.
В цілому - диск вартий уваги.


Lullabies. Golden Collection.
  , Київ
30-07-2005 18:01

Чудова підбірка чудових колисанок. Дійсно, створює лагідну та спокійну атмосферу. Включаю совєму маленькому синочкові на ніч. І сама вже вивчила кілька пісень.
"Ходить сон коло вікон" у декількох інтерпритаціях - це, безперечно, хіт альбому.
Не подобається "материнська колискова" - дуже високий різкий голос, сильно вибивається із настрою всього альбому. Ну, і "Спи моя радість, засни" - далеко не найкраще виконання, на жаль. Вірніше сказати - не колискове виконання зовсім.


Kryhitka Cahes. Na pershomu misci. (On the First Place)
  Тім
30-07-2005 09:08

Диск Крихітки Цахес дійсно не можна охарактеризувати одним словом. Він не може бути ні супером, ні жахливом. Перш за все тому, що він був дуже довгоочікуваним і встиг зробити певний ажіотаж навколо своєї появи. Я вже більше року чекав на його вихід і навіть якщо б усі критики закричали в один голос, що диск заробив дві зірочки з десяти, я б все 1о придбав би його. Більше того, КЦ є надзвичайно талановитою групою і чекати на щось погане чи неякісне просто не доводилось. Гм, а диск таки просто "супер"! Якщо розглядати платівку по кожній пісні окремо, то, чесно кажучи, й зараз важко звикнути до новогоаранжування деяких пісень, порівняно із затертими мною до дір живими записами. на мою думку, найбільше відрізняється стежина "Скоро буду поруч" (порівняно з виступом на "Рок-Екзистеції", 2001). Шкода, звичайно, що до альбому не ввійшли "Лисиця" і "Дощ". І ще, є одне зауваження від простого провінційного парубка. Чому УМКА не висилала разом з диском плакат Крихітки, як це робили деякі магазини р.т.? Щиро Ваш, Тім.


Kholodne Sonce. Promeni sliz. (Rays of tears)
  , Киів, Україна:)
08-07-2005 19:00

Чесно кажучи, про цей гурт я почув зовсім недавно (десь після нового рокувід друзів з тернополя, вони мені і далипослухати треки гурту), але з першого ж звуку захотілось почути се в оригіналі. Оформлення та дизайн диску зроблені зі смаком і мені сподобались. Стиль гурту теж не можна назвати шаблонним, тому прослухавши всі треки я був вражений тією глибиною почуттів, яку передали виконавці.Проте є трек, здається другий, якого я не зрозумів( він англомовний) ні з англійськойю в мене все гаразд, от тільки мені не зрозуміло, навіщо передавати се цією мовою. Насправдіж диск чудовий, і ті, кому хоча б раз вжитті доводилось переживати оспіване не залишаться байдужими.