reviewsAbetka. /twentieth edition/. (ABC)
  Z.W.
01-02-2011 16:26

Wonderful book! Can not say enough about it. My child and I love to read it couple of times a day. Art is amazing and not boring. I love all the books from ababahalamaha.


Zavoloka. Viter. (EP). /eco-pack/.
  , Новоград-Волынский, Украина
01-02-2011 12:08

Последнее что я слышал у Zavolokи. На предыдущие альбомы совсем не похоже, уже присутствуют живые инструменты и сохраняется мелодика на протяжении композиции. Очень понравилось.


Kotra, Zavoloka. Wag the Swing. /eco-pack/.
  , Новоград-Волынский, Украина
01-02-2011 12:03

Музыка сделана и прописана профессионально. Эксперимент он и в Африке эксперимент - каждый найдет что-то свое в силу своих индивидуальных ассоциаций. Интересно.


Anatoly Solovyanenko. Ukrainian folk songs.
  , lugansk, ukraine
28-01-2011 12:07

Должна сказать, долго искала подарок для своего отца - почитателя творчества А. Соловьяненко. Его записи практически невозможно купить. И вот - повезло! Не сборник, а диск, полностью ему посвящённый! Помчалась к отцу. в другой город, не терпелось посмотреть на его реакцию, Господи, как же он был счастлив, даже заплакал. Уже прошёл месяц, а он мне всё звонит,продолжая благодарить за драгоценный подарок. Говорит, что особую благодарность нужно объявить составителю : прекрасная подборка, песня к песне, нет ни одной вторичной. Удача! теперь остаётся только мечтать о продолжении серии: итальянские песни, романсы, опера... Будем надеяться! С уважением к издателю и этому сайту, Галина Щиголева & family


Ol'ha Bohomolec'. For Lina Kostenko Con Amore. /Hyacinth Sun/. (2CD). /digi-pack/.
  Володимир , Запоріжжя
26-01-2011 18:20

Поезія Ліни Костенко - це завжди щось неповторне, а поезія, покладена на музику і співана Ольгою Богомолець - це неповторність в квадраті! Тому рекомендую : слухайте!


Stelsi. Tovarystvo z bezmezhnoju bezvidpovidal‘nistju. (Unlimited unliability Company)
  , Чернівці - Лондон, Україна
23-01-2011 09:54

Я ще такого не зустрічав а як знайшов то полюбив від щирого серця . Респект муза просто клас у вас талант мене просто розриває на куски словами не можу описати ...


DakhaBrakha. Light. /digi-pack/.
  , Aberystwyth, Wales
20-01-2011 16:15

Dakhabrakha in good form for their third studio album. Still as original and surprising as ever, but showing an even greater range of influences than before. These include modern urban black genres, which have been absorbed and transmuted into something truly different and fun.

For me, though, the standout tack is the last one on the album - Buvayte zdorovi - which I can put on a loop and listen to for hours on end.

Buy it or miss out.


Ruslana. Myt' Vesny. Dzvinkyj Viter Live.
  , Amsterdam, Netherland
19-01-2011 12:10

The shipping was really fast, the service is great.

I recommend to everyone, it's an excellent clear and well produced cd.
I spend all the christmas and new year listening the CD , was cool !


Volodymyr Shynkaruk. Dim dlia dushi. (Home for the Soul)
  , Київ, Україна
15-01-2011 21:06

Можу похвалитися цілою колекцією дисків Володимира Шинкарука. Ставлю їх на програвач майже щодня, бо хочеться світла і доброти. "Дім для душі" - улюблений!


Volodymyr Shynkaruk. Kolir tyshi. (Color of Silence)
  , Одеса, Україна
10-01-2011 14:28

Володимир Шинкарук - мій колишній викладач з дисципліни "Українська народна творчість". Заняття проводив у нестандартному форматі: він наспівував нам ті пісні, що були за програмою. Зрозуміло, що диск придбала, бо знала, що купувала. Враження передати словами неможливо. Спасибі Вашому сайту, що даєте можливість доступитися до такого дива!


Kvitka (Kasey) Cisyk. Songs of Ukraine.
  , Тернопіль, Україна
10-01-2011 12:19

Перш за все хочу висловити щиру подяку даному сайту за можливість покупки двох чудових дисків Квітки Цісик. Я стільки часу шукала, щоб купити їх, і тут є така можливість. Пісні у виконання Квітки справляють надзвичайне враження. Жодна людина не може лишитися байдужою, бо виконання - їз самої душі. Потрібно цінувати і памятати таких людей.


Julia Raj. Richka. (River)
  , Киев, Украина
02-01-2011 12:45

На сайте есть очень много дисков прошлых годов и это классно, что их можно заказать через интернет, а не ходить по магазинах в поисках того или иного диска.


Shopping Hour. Sunce Viter. (premium edition). /digi-pack/. (The Sun Wind)
  , Київ
28-12-2010 17:29

Взяв я цей диск і думав, послухаю пару треків, складу загальне враження, якщо буде цікаво, послухаю більше.

Якраз ми з моєю "скво" повечеряли. Включив... І поки сідюк сам не зупинився після останнього трека сидів і слухав, моя краща половина так само. Давно такого не було. Не відпускає цей альбом тебе просто так, слухай, каже, стервена душа і навіть не думай треками клацати.

Романс на слова Олеся підтверджує тезу деяких маніяків про те що індуси це українці і навпаки. :)

Альбом, з яким можна привітати і тих, хто його записав і тих, хто його вже послухав, ачи буде слухати.


Ocheretyany Kit. Demydivsky Album.
  Юлія , Київ, Україна
22-12-2010 18:53

Приємна саме така стильова грань, що і справді нагадує теплу дружню бесіду. Люблю їх за відчуття дому, за впізнаваність ситуацій і настроїв у текстах, ніби сусід вийшов із квартири з відром теплої води - я думала, щоб помити машину, а він - щоб полити гортензії... ))


Lush Life. Cafe Au Lait / Coffee with Milk. /digi-pack/.
  Юлія , Київ, Україна
22-12-2010 18:35

Я була на їхньому концерті і з нетерпінням чекала на диск!
Це як особливі бабусині прянощі - аромат віденських кав'ярень і львівських дощів - так рідко буває, так хочеться чути, і коли смакуєш - це завжди свято! ))