Ukrainian music - Home page
Українською мовоюРусская версия
Tell a friend Print version E-mail us
 
There are 2095 items in our catalogue.
Search 
About us
How to order (FAQ)
Security
Compact discs
  Gift Ideas
  Folk
  Church
  Rock & Alternative
  Hip-Hop
  Modern Pop
  Variety Art
  Zabava
  Jazz & almost
  Electro-Acoustic Experiments
  Classical
  For Children
  Other
  Audio Books
  MP3-CD
  Multimedia
  Video
  NOT discs
Guestbook
DISC OF THE DAY
Serhiy Zhadan. Khlibne peremyrja. (Bread Ceasefire)
Zhadan. Bread Ceasefire
Domestic: 141.90UAH
International: $12.90USD
Taras Prokhasko. Tak, ale... (Yes, But...)
Prokhasko. Yes, But...
Domestic: 174.90UAH
International: $15.90USD
NEWSLETTER
Artists:   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]
Albums:   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]

reviewsMad Heads XL. Nadiya Yea. (There Is Hope)
  , Stinky Town, Ukraine
04-11-2005 18:07

Дозволю собі не погодитись з думками попередніх дописувачів.
Посулхавши цей альбом я був дуже розчарований. Ні, якість виконання, безперечно, на найвищому рівні, Вадим Красноокий, на мою думку, - один з кращих гітаристів у нашій країні (а можливо і в Європі), інші музиканти - також досвідчені професіонали (наприклад, Макс Кочетов, наскільки я знаю бере призові місця на великих джазових фестивалях).
Особисто мене розчарували ті метаморфози, які відбулися з колись моїм улюбленим гуртом, флагманом європейської та пост-радянської psychobilly/rockabilly-сцени...
Так, тут можна почути і реггі, і ска, і український фолк, і трохи панку та нео-свінгу (проте аж ніяк не украбіллі - взагалі ніякого -біллі!). Але, я вважаю, "Надія Є" - це цілком комерційний альбом, створений із розрахунком на масового слухача, тобто - це ПОП (попсою називати не буду, щоб не образити). І в розділ "Рок та альтернатива" диск потрапив випадково :-).
При прослуховуванні на думку приходять чомусь Руслана, Пятніца, виконавці "традиційної" української естради (на кшталт одноманітних гнатюків та інших). Можливо для когось - це добре, для мене - погано і образливо :-(...
Так, звичайно, треба заробляти гроші, і я не сумніваюсь, що тепер на концерти MH XL приїздитимуть повні "автобуси буратін". Але, не дивлячись на життєрадісну музику - мені сумно.
А куди поділись чудові енергійні інструменталки, зразка двох попередніх альбомів? Може це тому, що масовий слухач не оцінить кінжальні гітарні соло (яким позаздрили би і Дік Дейл, і Брайан Сетцер), контрабасовий-слеп, від якого мурахи по спині та дикі барабани?
До речі про барабани - чомусь, послухавши "Надію", я тепер зовсім не дивуюсь, що Богдан "Оч"еретяний, який грав у гурті не день-два, а цілих 11(!) років, пішов геть. Просто він не зміг зрадити своїм рокабілльним ідеалам. Тобто, вибачте, вирости з маленького рокабільного одягу.
Шановний Андрій дуже доречно зазначив, що MH XL - це цілком готовий продукт для Євробачення. Я ще на початку року подумав собі, що пісня "Надія Є" цілком могла б принести Україні другу поспіль перемогу. Принаймні не облажались би так, як ті [не буду казати які] Greenjolly.
Тепер конкретно до пісень:
- особисто мені сподобались 2 пісні - нео-свінгова Gangster's days та ска-панкова Younger. Для мене вони звучать як відголоски з минулого, з попередніх альбомів.
- моїй дружині (також прихильниці попередньої творчості гурту Mad Heads - Вадим знає) сподобались "Надія Є", "Nadiya Yea" (ну любить вона реггі, а я не дуже) та "Gangster's days"
- моій піврічній доньці сподобалась "Пісня світла" - вона під неї "підспівує" :-) - за це - ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ Вадиму, який, знаю, писав її для свого маленького сина. Тут він зміг відчути душу немовляти!
Отже діагноз: рекомендую до прослуховування любителям поп-музики ,вам сподобається. Прихильникам попередньої творчості Mad Heads - рекомендую для ознайомчого прослухвування та відбору 2-3 пристойних пісень.
Нажаль "gangster's days are over" і надії вженема...


Skryabin. Tango.
  Asgaroth , Ternopil, UA/US
02-11-2005 02:35

Teксти дуже вже прімітивні. Ніякої глибини я там не побачи. А що до "кораблі" - то власне такі як Кузьма пробували повні трюми води в молоду Україну. Розвели тута пафос - тексти, просто, ненавяно, "маладец".

Спроба виправдити себе в с своїх очах.

Asgaroth


Marenych Trio. Singing from Trio Marenych.
  , Brisbane, Australia
02-11-2005 01:14

I love this CD because the music is beautiful and the voices of the singers is just wonderful. I can listen to the CD over and over and not get tired of it. I feel everyone should get a chance to listen to such wonderful songs.


Mertvyj Piven'. Rock legends of Ukraine.
  , Краматорськ, Україна
01-11-2005 14:33

СУПЕР!!!
Вперше почув півнів ще на початку 90-х по радіо Промінь. І вони мені дуже НЕ СПОДОБАЛИСЯ. І було б дивно якби сподобалися. Бо мені було 13 років, я слухав AceOfBase, 2Unlimited, а серед украіномовних виконавців знав тільки Білик та ВВ. Я півнів просто не зрозумів. Потім десь почув пісню Бютіфул Карпати та проект СігалСпоживСпілка - страшенно сподобалося. Але то було лише по радіо - купити щось подібне в Донецькій області було неможливо (с тих часів нічого і не змінилося). І ось диск Мертвый Пивень- Рок Легенди України. Замовив, отримав, послухав. Музика складна, але ЧУДОВА!!! Поезія складна - але СПРАВЖНЯ!!! Кожна пісня - то окрема історія. Наприклад " Пастух Пустай, поет, баронський син " слова Андруховича базується на легенді про казкаря Пустая, Країна дітей, Дидактична вистава в театрі Богуславського, Ми помрем не в Парижі. Короче кажучи, це диск для тих, хто відкриває для себе справжню українську музику. Прикро, що команди Мертвий Півень вже не існує. Пишить мені ти, хто цікавиться музикою МП.


Okean Elzy. Gloria.
  , Odessa, Ukraine
31-10-2005 14:20

Не ожидал от Океана такого ... :(
Половина песен альбома = дискотека 80-х (такое ощущение, что играет вокально-инструментальный ансамбль (в не хорошем смысле этого слова).
А вторая половина - претензия на ТАКУЮ ОРИГИНАЛЬНОСТЬ, что скорее можно назвать самовлюбленными песнями Славы для Славы.
Короче, такого отстоя в таком объеме я от них не ожидал.


Mad Heads XL. Nadiya Yea. (There Is Hope)
  , Львів, Україна
30-10-2005 22:15

СУПЕРОВО!!!
Київські панки-поліглоти видали альбом, розрахований на масового слухача, який назвати назвати бомбою не можна. ЦЕ ЯДЕРНА БОМБА ПОЗИТИВНОГО ДРАЙВУ, ЩО МІСТИТЬ ФОЛК, РЕГГІ, УКРА-БІЛІ, ПОП-ПАНК(!) (І ЩО ТОЧНО, ЦЕ НЕ ПОПСА І НАВІТЬ НЕ ПОП). На мою думку, крім того, що цей альбом - дуже серйозний замах на аудиторію, що слухає ВВ, Мандри, Тартак це ще й високоперспективний (готовий за всіма параметрами!) продукт для Євробачення -2006.
РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ АЛЬБОМ ВСІМ ПРИХИЛЬНИКАМ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ БУДЬ-ЯКИХ СТИЛІВ. ПРОПУСТИТИ ЙОГО ПОВЗ ВАШІ ВУХА, БУДЕ ВЕЛИКОЮ ПОМИЛКОЮ.


Okean Elzy. Gloria.
  Guido , Brazil
30-10-2005 16:56

The personal changes did no good to the band. Gone are the memorable hooks and catchy songs. Even Svjatoslavґs great voice doesnґt fit well to the new sound.


"Osanna" men's choir. Ukrainian sacred music.
  , Southampton, UK
30-10-2005 13:39

This is a superb CD. I waited for ages for it to be available amd was not disappointed. The quality of the singing was exceptional and created a genuine feeling of serenity. 10/10 - a real 'must buy'.


Oles' Zhuravchak, NAOFI. Spivucha sopilka. (Singing Sopilka)
  , Горлівка, Україна
28-10-2005 20:19

Гарна, справжня музика. Радісно, коли серед стрункого потоку акордів впізнаютья знайомі мелодії ! Подекуди дужа і сильна, подекуди ніжна і легка-ця музика надихає і допомагає згадати українцям своє коріння! Дякую.


Vagif Mustafa-zadeh. One Day in Kyiv.
  студент , Москва, Россия
26-10-2005 21:55

Вне всяких сомнений этот диск - жемчужина в собрании дисков этого интернет-магазина. На самом деле я прежде встречался с именем Вагифа (только в устном упоминании), но по-настоящему оценил только прослушав этот диск, между прочим первый для меня. Первоклассное исполнение. И хотя трудно что-либо выделить в этом альбоме в качестве его художественной вершины, всё же я бы назвал последний трек альбома.


Alina Grosu. More volnuetsja.
  , Павлоград, Украина
26-10-2005 13:39

Хороший диск, но есть свои замечания.
В отличии от альбома БДЖІЛКА - песни грустные, за исключением единственной, ради которой, собственно, и приобретался диск - это название альбома.
Видимо поменялся автор и компазитор.


Green Grey. Dve epohi. (VideoCD). (Two epochs)
  , Одесса, Украина
26-10-2005 13:02

Что можна сказать о концерте Две Епохи?Ето действие которого в Украине еще не было.да,был ОЕ с симфоническим оркестром,но ето друзья намного круче.Ну подумайте сами,мог ли кто то представить песни Под дождем или Депрессивный листопад в акустике,а такое бывает!К тому жн в концерте непросто вышли ребята и играют,ето самый настоящий спектакль!Песня Мама с детским хором и слеза по щеке капает,гитара с бандурой-просто выносите!А песня Солнце без тебя с оперной пивицей,представить себе такое было нереально!мазафака с юмором и авациями!НО отдельных слов стоит ЭМИГРАААНТ!Ету песню и без слов можно слушать и получиться хитяра!!!Вообщем рекомендую всем кто любит качественую МИРОВУЮ музыку!!


Hvylju Trymaj. Khvylju trymay. (Hold a Wave)
  , Liversedge, England
26-10-2005 00:44

A fanatastic album, any fans of Okean Elzy will love this. A must buy!!! Great lyrics with a strong sense of emotion within.


Mazeпа Fest.
  , Київ, Україна
25-10-2005 23:09

Загалом, для мене це диск однієї пісні, задля якого я його і купував - Файно - "Вечір". Свій стиль, висока якість, та відчуття українського - дуж Файно. Решту композицій можна було чути на багатьох інших збірках і вони особливого ентузіазму чи цікавості у мене не викликають.


Menestreli. Koljada-Koljadka.
  , Kiev, Ukraine
25-10-2005 20:36

Beautiful! The harmonies are gorgeous, the balance of voices fantastic. No harshness, affectation, or unpleasantness anywhere. Very pleasant listening experience!


© 1999-2020 UMKA. All rights reserved. Copyrights. Privacy policy. Affiliate program.

e-mail address:

 

NEWS
21 august 2020
Independence Day Special Offer for ALL: 20% DISCOUNT!
 
31 july 2020
"Sounds of Chernobyl" project
 
NEW AND HOT
Goran Vojnovic. Yuhoslavia, moja batkivschyna. (Yugoslavia, My Homeland)
Vojnovic. Yugoslavia, My Homeland
Domestic: 146.30UAH
International: $13.30USD
Halyna Pahutyak. Sentymentalni mandrivky Halychynoyu ta inshi istorii. A Travel Book. (Sentimental Travels in Galicia and Other Stories)
Pahutyak. A Travel Book
Domestic: 201.30UAH
International: $18.30USD
Natalya Humenyuk. Zahubleny ostriv. A book of reporting from the occupied Crimea. (The Lost Island)
The Lost Island. A book of reporting from the occupied Crimea
Domestic: 152.90UAH
International: $13.90USD
George Saunders. Linkoln u bardo. (Lincoln in the Bardo)
Lincoln in the Bardo
Domestic: 174.90UAH
International: $15.90USD