Ukrainian music - Home page
Українською мовою
Tell a friend Print version E-mail us
 
There are 1369 items in our catalogue.
Search  
About us
How to order (FAQ)
Security
Compact discs
  Gift Ideas
  Folk
  Church
  Rock & Alternative
  Hip-Hop
  Modern Pop
  Variety Art
  Zabava
  Jazz & almost
  Electro-Acoustic Experiments
  Classical
  For Children
  Other
  Audio Books
  MP3-CD
  Multimedia
  Video
  NOT discs
Guestbook
DISC OF THE DAY
Komu Vnyz. 4: Shevchenko. (EP). /digi-pack/.
Komu Vnyz. Shevchenko. (EP) (special offer)
Domestic: 404.60UAH
International: $28.90USD
NEWSLETTER
Artists :   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]
Albums:   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]

reviewsPodorozh smachnym Zakarpattjam. (DVD). (Travelling Across the Delicious Transcarpathia)
  , Guangzhou, China
02-12-2021 03:14

The dvd is very nice for me. I just spent a night to watch this film about the food of the western part of Ukraine. Much meat, much cheese, much garlic, and so on. It has opened my eyes to see a different cuisine world. Thanks.


Oksana Zabuzhko. Yak rubaly vyshnevy sad, abo Dovha doroha z Bad-Emsa. (How the Cherry Orchard Was Cut Down, or the Long Road from Bad Ems)
  Микола Домненко , Сміла Черкаської обл., Україна
15-11-2021 15:31

Тема нового дослідження в книзі Оксани Забужко «Як рубали вишневий сад, або Довга дорога з Бад-Емса» на мою думку цікава саме тим, що звернена до проблеми російсько-українських відносин. І саме в такій послідовності – російсько-українських. Україна, на жаль, поки що програє гібридне протистояння з північно-східним сусідом в питанні відстоювання своєї історичної ідентичності. Коли очільники держави-сусіда, завдячуючи більшості наших телеканалів та домінуванню російського контексту в Інтернеті, постійно проштовхують міфи про «братні» народи (або міфологему єдиного народу) та нашу спільну історію, українське суспільство в значній мірі сприймає це досить спокійно, не намагаючись хоча б трохи довідатись про справжнє своє історичне минуле, про корені тієї ідентичності, яка дала, дає і буде давати нам можливість вистояти і зберегти свою мову, свою культуру. Вистояти, незважаючи на Валуєвський указ і Бад-Емс, політику Петра I, Петра Валуєва, Петра Столипіна, двох Катерин (Першої та Другої) щодо українського народу. А потім були декрети Леніна, національна політика Сталіна, накази Жукова, репресії проукраїнської інтелігенції в 70-х та на початку 80-х XX століття...
Оксана Забужко у цій своїй книзі дає можливість читачам побачити не тільки агресивну російську політику, а й той вплив, який зробила українська культура, ментальність українського народу на розвиток російської культури, творення російської літератури загалом. і зокрема на твори Антона Чехова. А перед цим була просвітницька діяльність випускників Києво-Могилянської Академії на безмежних просторах Московії («вдячний» Петро I фактично ліквідував Академію). І просто необхідно читати «Як рубали вишневий сад, або Довга дорога з Бад-Емса», щоб знати свою історію і бути сильнішими.


The modern treatment of traditional Ukrainian folk music. (mp3).
  Яна , Київ, Україна
02-10-2021 00:13

Колись цю збірку мені подарували, а потім комусь дала послухати і загубила. Щаслива, що знайшла її тут! Швидко доставили і тепер в авто насолоджуюсь. Ще й сусіди по заторах запитують, що у мене таке класне звучить😉
Надзвичайно стильна сучасна версія автентики! Зроблено з душею і смаком! Коли чують іноземці, роблять круглі очі - So cool sound! І розпитують про наш фольклор👍
Дякую!!!


Ocheretyany Kit. Dvadtsiat krokiv. /book+CD/. (Twenty Steps)
  Ольга , Україна
03-09-2021 17:52

Подобається цей гурт, тому мріяла про їх альбом. Приємним бонусом стала книжечка з текстами пісень та фото. Рекомендую!)


Gvara. The Authentic Lviv Alphabet. /revised edition/. (Jargon)
  , Geneva IL, USA
29-04-2021 00:50

I enjoyed reading the words and descriptions very much. A lot of it is understandable since my Ukrainian is the language my parents taught me. I’m first generation American. I also love the pictures in the book...very Monty Python style. All in all, a very interesting and enjoyable book.


Kazkivnyk. Ukrainian folk tales.
  , Canada
16-04-2021 22:35

Одне з найкращих придбань для нашого 5 річного сина.
Це не звичайні казки начитані кимось, це повноцінні аудіовистави. Казка супроводжуєтсья неймовірними записами старовинних укр.пісень, звуками тощо. На диску біля 5 казок. Начитує їх мій улюблений диктор з дитинства з Нац.Радіо. Мені 31 і я сама росла під його казками. Радіємо, що наша дитина далеко від України має таку нагоду.
Коли сину не вдаєтсья випросити мультики, він сам вмикає цей диск із насолодою його слухає. Це багато говорить про якість. Шкода лише,що казок мало (


DakhaBrakha. Alambari. /digi-pack/.
  , Etalle, Belgium
08-09-2020 20:11

Listening to this record makes you travel. There's a lot of work behind every tune. They are passionate persons and you can feel it in the music. There's a reminiscence of Balkan music in it too. We were literally charmed by a TV performance we saw some time ago, so my wife and I decided to order some of their music. But which one to choose from ? We ended up ordering the last one recorded and it's pure delight. We now are waiting for the other records we've ordered.

Let yourself get charmed too !


DakhaBrakha. Alambari. /digi-pack/.
  Brian , Minneapolis
06-06-2020 23:53

When I listen to the Alambari cd, I find myself moving to it, humming along to it. I read that this was recorded in Brazil, and I think I can hear that influence. I hear some jazz.
I have the Na Mezhi cd, and while I enjoy that one for being unusual and experimental, I like this new one better.
I have seen Dakha Brakha in concert too.
But I love the Alambari cd cover art, the animals and cactus, the stickers inside.
I appreciate that this time the man has a larger role, vocally. On one track he even tries out some German.
I will listen to Alambari regularly.


DakhaBrakha. Alambari. /digi-pack/.
  , Київ, Україна
13-05-2020 00:16

Диск просто шикарний. ДахаБраха взагалі вміє дивувати,, але тут! Супер танго, вплетіня етно, ці чарівні інструменти. Дякую, команді Umka за прекрасний сайт, приємні ціні, та швидку комунікацію, більше клієнтів, процвітання бізнесу.


Martin Pollack. Tsisar Ameryky. Velyka vtecha z Halychyny. (The Emperor of America. The Great Escape from Galicia)
  , Львів, Україна
01-04-2020 14:09

Чудова книга, повна неймовірно цікавих фактів про минуле Галичини, які допомають краще зрозуміти певні історичні і суспільні процеси. Також дуже задоволена роботою адміністрації сайту, все швидко, вчасно, точно і з душею. Дякую!


Desbois P. Khranytel spohadiv. Along the Bloody Trail of the Holocaust. (Memories Keeper)
  , Киев, Украина
05-03-2020 09:39

Всім, кому не байдужа історія України, раджу прочитати книгу «Хранитель спогадів. Кривавими слідами Голокосту». Французький священик Патрік Дебуа провів зі своєю групою спеціалістів величезну дослідницьку роботу на території України. Він пройшов слідами жахливого Холокосту тільки по селах України, збираючи докази масового знищення нацистами єврейського населення під час другої світової війни на території України.. Я думала, що прочитаю книгу швидко. Не вийшло. Дуже важкі і страшні події в ній описуютьтся. Але це стовідсоткова правда. Події, що описуються в цій книзі, мене вразили.В шкільних підручниках з історії такі речі не прочитаєш. Взагалі, онлайн-магазин дуже пристойний. Багато цікавих історико-документальних книг..


Vasyl Symonenko. Silence and Thunder. The Selected poetry. /Ukr-Eng bilingual/.
  , Amsterdam, Netherlands
14-02-2020 14:04

We love this book, the poems are very personal and beautifully written. Also very good and fast delivery to Amsterdam


Oles ILchenko. Zbyrachi tumaniv. Subjective notes of Kyiv life. (Fog Collectors)
  Микола , Сміла, Черкаська обл., Україна
25-01-2020 12:58

Нещодавно прочитав придбану на Вашому сайті книгу Олеся Ільченко "Збирачі туманів. Суб'єктивні нотатки з київського життя".
Вдячний письменнику за повернення у світ свого дитинства та молодості, в спогади про знамениту (у моєму відчутті) трубу Хрещатика з її невідомими і знайомими поетами та музикантами та знайомствами, які увійшли в моє життя. За спогади про ті вулиці і жаль, що багато вже втрачено. І втрачено багато того, що потрібно було б зберегти. В той же час є велика надія на те, що, прочитавши цю книгу, більшість з читачів спробує прикласти хоча б трохи зусиль, щоб чарівність Києва продовжувалася, а ті, хто до прочитання книги не були в місті, захочуть побачити не лише знані всіма історичні місця міста, а й вулички, згадані в книзі. З книгою в руках. Можливо й корінні кияни, листаючи сторінки книги, захочуть відчути Місто, йдучи по бруківці-тротуарі.


Olga Voichenko, Sergey Kapeliushok, Pavlo Shepeta. Spivanochky moi. Ukrainian folk songs. /eco-pack/. (My Songs)
  Jeffrey P Pascoe , South Burlington, United States
31-12-2019 22:24

Over time, this has become one of my favorite recordings. The music is just so beautiful! I hope for more.


Favourite verses. A-BA-BA-HA-LA-MA-HA.
  Маргарита , Київ
16-12-2019 19:04

Давно вже маємо такий диск, сину подарували ще років 6 тому. А тепер ми тут придбали також на подарунок, бо це наш улюблений. То ж сподіваємось, що і новому власнику сподобається!)


© 1999-2024 UMKA. All rights reserved. Copyrights. Privacy policy. Affiliate program.

e-mail address:

 

NEWS
22 february 2022
The "Return Alive" Foundation
 
23 november 2020
Exclusive! "Unsubdued ProRock" series – as a present!
 
NEW AND HOT
Olexander Bystrushkin. Zhovti psy Karpat. /mini-pack/. (Yellow dogs of the Carpathians)
Yellow dogs of the Carpathians
Domestic: 110.60UAH
International: $7.90USD
Karel Capek. R.U.R. Rossumovi universalni roboty. (Rossum's Universal Robots)
Karel Capek. R.U.R.
Domestic: 180.60UAH
International: $12.90USD
Tamara Martseniuk. "Zakhysnyky halaktyky": vlada i kryza v cholovichomu sviti. ("Defenders of the Galaxy": the power and crisis in the male world)
the power and crisis in the male world
Domestic: 236.60UAH
International: $16.90USD
Kateryna Kalytko. Orden movchalnyts. (The Order of the Silent)
The Order of the Silent
Domestic: 264.60UAH
International: $18.90USD