Ukrainian music - Home page
Українською мовоюРусская версия
Tell a friend Print version E-mail us
 
There are 1925 items in our catalogue.
Search 
About us
How to order (FAQ)
Security
Compact discs
  Gift Ideas
  Folk
  Church
  Rock & Alternative
  Hip-Hop
  Modern Pop
  Variety Art
  Zabava
  Jazz & almost
  Electro-Acoustic Experiments
  Classical
  For Children
  Other
  Audio Books
  MP3-CD
  Multimedia
  Video
  NOT discs
Guestbook
DISC OF THE DAY
Oksana Zabuzhko. Virshi 1980-2013. /second edition/. (Poems)
Zabuzhko. Poems 1980-2013
Domestic: 218.90UAH
International: $19.90USD
NEWSLETTER
Artists:   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]
Albums:   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [0-9]

reviewsDakhaBrakha. Yahudky.
  , Italia
24-10-2007 14:56

Disco molto interessante; forse l'amico americano del commento qui sopra si aspettava qualcos'altro, allora è colpa sua e non del disco.
O forse ha dell' hamburger nelle orecchie!
Consigliato.


Valerij Marenych. Pisni Volyns'kyh avtoriv.
  Макс , Москва, Россия
20-10-2007 18:27

Первоклассный диск! Валерий Маренич поёт бесподобно. И в самом деле завораживает. Акустическая гитара и неподражаемый голос певца, который с чувством поёт. Поэзия, льющаяся из самого сердца. Действительно, замечательные стихи, спетые достойно. Песня "одна жизнь" по-моему присутствует в репертуаре Червонных гитар, в несколько ином варианте.


Yuliya Roma. Heartbeats.
  Макс , Москва, Россия
20-10-2007 18:12

Талантливая певица, знающая как правильно исполнять джаз. Конечно, стоит отметить и музыкантов. Юлия Рома также и талантливый импровизатор, что заметно в альбоме. Собственно, здесь предлагаются несколько вариантов исполнения. Прежде всего мне понравились импровизации, схожие сос стилем, может быть, Кшиштофа Комэды. Итак, мои рекомендации. Слушайте этот альбом, слушайте Юлию Рому - у неё несомненный талант. Непонятно только, почему для вокала выбран англ. язык.


Serhij Grimalsky. Dva. (Two)
  Максим
20-10-2007 18:01

До сих пор не приходилось мне соприкасаться с творчеством С. Гримальского. Этот альбом первый. Моё мнение о диске таково - стопроцентный шедевр. Испоьзуя всего лишь один муз. инструмент и свой выдающийся талант, музыкант создал это великолепнейшее творение. Какая муз. палитра, какая гамма чувств оказалась выраженной в 13-и композициях альбома! Отныне я обязательно запомню имя Сергея Гримальского. Может быть в УМКЕ появятся и другие альбомы этого замечательного композитора... Хотелось бы также понять смысл названия альбома "Два" (всего лишь два).


Krymov Duo. Tam, de nas nemaje II. (Where We Are Not Present)
  Юрий Лигун , Днепропетровск, Украина
16-10-2007 21:28

Что можно сыграть на скрипке и бас-гитаре? Оказывается, все! В этом убеждаешься с первой же вещи альбома "Там, где нас нет II". Виртуозный дуэт Крымовых можно без всяких скидок сравнивать с лучшими мировыми джазовыми коллективами. Легкость и глубина, чистота звука, неожиданные повороты и полное отсутствие занудства делают музыку Крымовых такой вкусной, что все время хочется добавки.


Vid Boha. Songs on lyrics of Mykhailo Tkach. Part 3.
  , Moscow, Россия
16-10-2007 20:17

Цікава збірка, як на мене. Особисто мені приємно почути тут спів Олександра Василенка, якого колись слухав у його сольному концерті на УТ1. Митець Лілія Остапенко, яку дуже поважаю, виступає у програмі як композитор і як співачка. Взагалі програма багата на знайомі імена чудових естрадних вокалістів України: Жанна Боднарук, Оксана Білозір, Василь Зінкевич, Анатолій Мокренко, Дмитро Гнатюк... Приємним знайомством стало ім"я Павла Мрежука. І все це свято української пісні об"єднує лірика Михайла Ткача.


Haydamaky. Perversia.
  , Киев/Гайсин, Украина
16-10-2007 16:02

"Гайдамакам" за их "Перверзію" - ОГРОМНОЕ спасибо!!! До того всей семьёй и просто слушали-наслаждались, и плясали (начиная с полугодовалого племянника до деда), и пели.. супер! Ждём продолжения деятельности этой супергруппы!


Kostiantyn Ohnevyj. Pisni z Ukrajiny. (Songs from Ukraine)
  , Kiev
16-10-2007 10:31

Одне задоволення отримала від прослуховування цього диску! Спочатку я придбала його лише із-за однієї пісні "Про вчительку", та згодом зрозуміла, вслухалась - і приємно здивувалась ніжно-ліричному тембру шовковистого голосу Костянтина Огнєвого, що приваблює без будь-якої підготовки. Особисто для себе я відмітила найбільш улюблені його пісні, що є на диску: Безсмертник, Димить туман, ... важко перечислити всі, бо скоріш за все кожна з них мене особливо вразила! Гарний подарунок не тільки для когось, але перш за все, для себе!


Terkel In Trouble. (DVD).
  , Едмонтон, Канада
13-10-2007 20:50

Вау! Вразило. Звик до канадійсько-американських кіслотних мультиків для дітей, які дратують плескими голосами і плескими ж сюжетаами. Але тут побачив Теркеля і онімів... Це що?! :-) Супер якісне анімаційне кіно з суперовим дублюванням українською. Голос Скрипки як Ведучого додає такої неймовірної колоритності і глибини, що просто не відірвешся. Ну і всі ці сленги-акценти просто супер.


Casino "Royale". (DVD).
  , Edmonton, Canada
13-10-2007 17:14

Easy to watch and listen in Ukrainian, because the translation (doubling) is awesome. Film is not such dumb as you expect from the Bondiana. I like James' character like that.


EthnoEvolution 2006. Wandering Festival of Traditional Ukrainian Art. /digi-pack/
  , MoscoW, Россия
12-10-2007 19:18

Дуже цікава, як на мене, музична програма етнічної музики, та ще й цікаву веселу казочку розповіли про козака та чорта. Багато корисної інформації та колоритних фото, зроблених на фестивалі у Космачі - серці Українських Карпат (так приємно дивитись, що знову повертаєшся до їх переглядин). Чудове видання, викликає законний інтерес.


Balagan Limited. Kyiv-Moscow. Z Ljubovju do Ukrajiny. (With Love to Ukraine)
  Ольга , Великобританія
11-10-2007 14:50

Чудово! Може, музика не на кожен день, і не до кожного смаку, але мене вона просто заряджає позитивною енергією. Це не той альбом, який треба слухати серйозно і вдумливо. Це той альбом, під який хочеться танцювати і веселитися. Я люблю українські народні пісні в сучасному аранжуванні. Люблю як "серйозні" сучасні обробки, так і попсу на кшталт цього альбому, якщо вона зроблена якісно! Вважаю, цей проект Балагану якісним . І, як і в випадку з альбомом Малініна, майже без акценту!!! Це не кожному росіянину вдається :)


Alexandr Malinin. Chervona kalyna.
  Ольга , Великобританія
11-10-2007 14:41

Голос Малініна - це, без сумніву, від Бога. Дуже цікаво було послухати українські пісні в його виконанні. Майже без акценту (місцями, все ж таки, є ) :) На мою думку, деякі пісні дуже гармонічно звучать в поєднанні з його голосом, наприклад, Ніч яка місячна, Два кольори. Інколи, все ж здається, що чуєш ті російські романси, завдяки яким ми його і знаємо. Але в цілому - відмінно!
Браво! Хоча б тільки за те, що зробив такий альбом, і зробив дуже добре.


Talita Kum. Harjacha i hirka.
  Ольга , Великобританія
11-10-2007 14:24

Тільки нещодавно придбала цей альбом. Відмінно! Принаймні, як для ПОП музики. Хоча для багатьох це вже не новина, для мене це стало приємним відкриттям. Хочу погодитися з попередніми висловлюваннями щодо дуже гарного голосу Юлії, щодо "попса звичайно, але вже ну дуже життєрадісна :)" - так! Три пісні мені не дуже сподобались, або, скажімо, сподобались менше, ніж інші: Що знаєш ти..., День Народження і Білий Танець. Але вони не псують загальної картини. Всі інші пісні - ТАК!


Ensemble "Medobory". Try dorohy.
  , Москва, Росія
10-10-2007 21:24

Для слухача, який вперше почув спів цього колективу - вирішив придбати цей диск завдяки смачній назві "Медобори" та схвальній рецензії на сайті про Олега Марцинківського та чарівних дівчат ансамблю - сказати, що сподобалось - начебто і достатньо. Але ж хочеться неодмінно додати, що саме такий спів дає уяву про справжнє (щире, чисте і прозоре) сучасне виконання української пісні та романсу, яке надає естетичну насолоду слухачеві та відчуття справжньої краси. Приємно також подивитись відеокліп на пісню "Три дороги" та розглянути яскраву фотосесію :)


© 1999-2021 UMKA. All rights reserved. Copyrights. Privacy policy. Affiliate program.

e-mail address:

 

NEWS
8 october 2021
Dakh Daughters: Make Up – CD as a present!
 
24 august 2021
Congratulations on the INDEPENDENCE DAY!
 
NEW AND HOT
William Shakespeare. Korol Lir. /tr. by Yuriy Andrukhovych/. (King Lear)
Shakespeare. King Lear. /tr. by Yuriy Andrukhovych
Domestic: 251.90UAH
International: $22.90USD
Kazuo Ishiguro. Noktyurny. (Nocturnes. Five Stories of Music and Nightfall)
Ishiguro. Nocturnes
Domestic: 212.30UAH
International: $19.30USD
Yaponski kazky, lehendy, opovidi. (Japanese Fairy Tales, Legends, Stories)
Japanese Fairy Tales, Legends, Stories
Domestic: 262.90UAH
International: $23.90USD
Solomia Chubay. POETY, symphonic poetic album. /premium, CD+book/.
Chubay. POETY (CD+book in Ukr)
Domestic: 295.90UAH
International: $26.90USD